II Ogólnopolski Turniej Karate KUMA-DE CUP

21 marca 2024Udostępnij

II Ogólnopolski Turniej Karate KUMA-DE CUP!

3 marca w hali sportowej mieszczącej się przy Szkole Podstawowej w Izabelinie odbył się II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KUMA-DE CUP, w którym wzięło udział ponad 170 zawodników z 10 klubów z Polski.

Podczas uroczystości otwarcia Turnieju Pani Wójt gminy Izabelin życzyła karatekom rywalizacji fair play i mnóstwa medali. Turniej otworzył Sędzia Główny sensei Szymon Ciepieniak.

Karatecy z gminy Izabelin wywalczyli na swoim terenie aż 50 medali i uplasowali się na 1 miejscu klasyfikacji generalnej Turnieju. 2 miejsce zdobył Klub Karate RAION, z którego wystartowało aż 45 zawodników. 3 miejsce w klasyfikacji wywalczył International Karate Association Poland z Raszyna.

Partnerami Turnieju byli: KRAM IKA Poland Shop Ryś Izabelin Gmina Izabelin.

Wszystkim zwycięzcom i zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nasz Turniej był pierwszym w nowym roku kalendarzowym - tym samym otwierającym sezon startowy. Przed karatekami ze Szkoły Walk KUMA-DE w 2024 roku będzie jeszcze mnóstwo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności i formy, m.in. podczas mistrzostw Europy WUKF World Karate, które jesienią odbędą się w Pruszkowie.

Wszystkim, którzy przyczynili się do naszych sukcesów i organizacji największej imprezy sportowej w naszym wykonaniu - serdecznie dziękujemy‼️🎉