Ogólnopolski Turniej Karate KUMA-DE CUP

18 kwietnia 2023Udostępnij

W niedziele, 12 marca br. zakończyliśmy Ogólnopolski Turniej Karate KUMA-DE CUP.

W izabelinskiej hali sportowej wystartowało ponad 120 zawodników z 8 klubów.

Karatecy rywalizowali ze sobą w indywidualnych i drużynowych konkurencjach Karate oraz konkurencjach sprawnościowych.

Podczas ceremonii otwarcia swoją obecnością zaszczycili nas:

z ramienia Gminy Izabelin: Dorota Zmarzlak - wójt gminy Izabelin i Piotr Dziewicki - Radny gminy Izabelin,

oraz z ramienia Centrum Kultury Izabelin: Bronisława Bieńkowska - Zastępca Dyrektora ds. Sportu i Administracji CKI wraz z Sławomir Przygoda.

W klasyfikacji generalnej klubów zajęliśmy I miejsce, zdobywając aż 19 złotych medali.

II miejsce i 14 złotych medali wywalczył Klub Sportowy Sokudo.

III miejsce i 13 złotych medali zdobyli karatecy z Dojo Karate Grójec IKA Poland.

Najlepszą zawodniczka Turnieju została Dominika Piec (KUMA-DE) zdobywając 3 złote medale, 1 srebrny medal oraz 1 brązowy. Statuetka dla najlepszego zawodnika Turnieju została przyznana Jakubowi Pietrzakowowi (SOKUDO), który wywalczył 4 złote medale i 1 srebrny medal.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich zawodników i rodziców, którzy pomagali nam w organizacji tego Turnieju.

Jesteście wielcy i zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie!

Dziękujemy także sędziom i kierownikom ekip.

Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy wyników i do zobaczenia na kolejnym Turnieju KUMA-DE CUP.