Nowy sezon karate w Szkole Walk Kuma-De

Trening indywidualny
3 września 2023Udostępnij

Jeżeli chcesz być częścią naszej drużyny i przeżyć niesamowite przygody w świecie sztuk walki, to nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

W naszym DOJO prowadzimy treningi w profesjonalnej, w pełni wyposażonej sali do sztuk walki.

W ofercie znajdziesz:

🆕karate🥋 🆕kickboxing🥊 🆕samoobrona (podstawy systemów walki)🤼 🆕treningi przygotowania motorycznego🏋️‍♀️ 🆕treningi indywidualne🦸‍♂️

Zajęcia prowadzone są w grupach początkujących, średnio-zaawansowanych oraz profesjonalnych (zawodniczych).

W Szkole Walk Kuma-De aktywności rozpoczynamy już od 4 roku życia. Natomiast treningi prowadzimy we wszystkich grupach wiekowych - także dla dorosłych.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y spełnianiem swoich sportowych marzeń, to jest to najlepszy czas i miejsce!

Naszym zawodnikom umożliwiamy wyjazdy na zawody lokalne, ogólnopolskie i światowe, udział w stażach i seminariach międzynarodowych, treningi z najlepszymi trenerami i zawodnikami na świecie i wiele innych.

Natomiast, jeżeli nie interesuje cię od razu zawodowe podejście, to nic straconego. Szkoła Walk Kuma-De jest rodzinnym sportowym klubem, w którym panuje przyjazna atmosfera. Jeżeli chcesz trenować rekreacyjnie dla siebie lub razem ze swoimi dziećmi to świetnie trafiłaś/eś!

Naszym zadaniem jest zmotywować do zdrowej i przemyślanej aktywności fizycznej, aby każdego dnia być lepszą wersją siebie‼️

Zapraszamy do kontaktu i zapisów.