NORD PARTNER nowym Partnerem Dojo

1 lipca 2023Udostępnij

Jest nam niezmiernie miło poinformować o nawiązaniu współpracy partnerskiej z brokerem ubezpieczeniowym Nord Partner, który wspiera naszych karateków w spełnianiu ich sportowych marzeń!

Oto co nasz Partner napisał sam o sobie:

"NORD Partner Sp. z o.o. należy do grona największych polskich brokerów ubezpieczeniowych, dysponującym w całości rodzimym kapitałem. Jesteśmy nowoczesną firmą z 25 letnią tradycją, oferującą usługi doradcze z zakresu zarządzania ryzykiem, doboru ubezpieczeń i likwidacji szkód. Charakteryzuje nas wszechstronność, dzięki której współpracujemy z podmiotami wszystkich segmentów rynku, dostarczając optymalną i kompleksową ochronę ubezpieczeniową na wypadek różnych rodzajów zdarzeń.

W naszej działalności sięgamy do najwyższych standardów pracy brokerskiej, reprezentowanych przez wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, kreatywność i wysoką etykę zawodową. Naszym największym kapitałem są ludzie. W szeregach NORD Partner znaleźć można specjalistów z dziedziny prawa, ekonomii i techniki. To właśnie oni swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem budują markę NORD Partner.

Zatrudniamy ponad 250 pracowników, z czego większość stanowią brokerzy ubezpieczeniowi. Osoby opiekujące się naszymi Klientami to profesjonaliści, świadczący usługi ze szczególną rzetelnością i dokładnością oraz poszanowaniem kodeksu etyki brokerskiej. Klientami NORD Partner są wielki i średni przemysł - w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, samorządy, średni business.

Jako Partner Szkoły Walk KUMA-DE będziemy dostarczać rozwiązania ubezpieczeniowe, ze szczególnym nastawieniem na potrzeby zawodników, jak również będziemy oferować atrakcyjne oferty ubezpieczeniowe związane z wyjazdami prywatnymi naszych zawodników oraz członków ich rodzin, ubezpieczenia szkolne i wiele innych.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego ze wszystkimi osobami, podmiotami gospodarczymi, instytucjami i sympatykami Szkoły Walk KUMA -DE.

Więcej na: www.nordpartner.pl.

Osoba do kontaktu – Dyrektor NORD Partner Sp. z o.o. Beata Ornoch, email: beata.ornoch@nordpartner.pl

Serdecznie zapraszamy do współpracy".

Witamy na pokładzie!🤩🥳🥋

Nord Partner wspiera w tym roku naszych karateków w przygotowaniach i udziale w najważniejszych sportowych wydarzeniach krajowych i światowych. Jak również zapewnia naszym karatekom kompleksową ochronę ubezpieczeniową w trakcie turniejów i wyjazdów.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie💙🤍!

Autor

Trener i wiceprezes KUMA-DE
Dominik Seroka
Przejdź do profilu